Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kamin Prity

300 EUR

Shitet nga: DRAGI 19 Maj 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Prity
Продавам камин прити на дрва, 36кв со парно греење со отвор за оџак фи180 со неисправен (дупнат) котел, со можност за отстранување на дефектот тел. број од сервисот Зоран 078-400-184, цена 300 €,
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione