Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Termo pecki 6kw i 4.5kw magnohrom kraljevo

7 500 MKD

Shitet nga: Ruse 02 Tet 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Prodhuesi
AEG
Prodavam Termo pecki dvete so novi greaci i 4.5kata so novi ventilatori
6kw - 4500 den
4.5kw - 3000 den
Magnohrom Kraljevo
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione