Termo pecka AEG

Shitet nga: Lile 07 Qer 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 320 MKD / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 MKD

Komuna: Ohër
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: AEG
Modeli: Drug model
Peckata e socuvana vo ispravna sostojba na postolje so kolca,lesno za dvizenje.Cena 3000 den. tel 070 307 457.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim