Termo pecka AEG

Shitet nga: Nikola 06 Qer 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 MKD

Komuna: Shtip
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: AEG
Modeli: Drug model
Се продава термо печка AEG 2.
Информации на 078 391 067
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim