Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Klima Ured BEKO

250 EUR

Shitet nga: Elena 17 Pri 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Beko
Modeli
BXRC
Se prodava klima ured BEKO Model No. BJA090/BJA091, cena 250 evra i
klima ured Samsung Model No. AR12HQFSBWKN cena 200 evra
Leaflet
Në fillim