Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TOPLOTNI PUMPI LG

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TECHNICOOL 01 Pri 14:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Prodhuesi
LG
Одличен перформанс

- Висока енергетска ефикасност
- Одличен перформанс на ниска амбиентална температура (100%@-7'C)
- Широк обсег на работа (-25'C)
- Ниско ниво на бучавост

Погодност за корисникот

- Нов интерфејс
- LG WI-FI Soultion
- Различни контроли на температура

Лесна инсталација и одржување

- "Се во едно„ концепт
- Едноставно софтверско пуштање во употреба
TECHNICOOL
LADENJE GREENJE VENTILACIJA KONTROLA NA VLAGA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
k.voda Tregoje në hartë
078226714
TECHNICOOL
078226714
Në fillim