Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vivax klima

Shitet nga: Klima Dje 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Vivax
Prodavam klimi Vivax 3.5 kWh (ne e invertor, samo ladi)
Modeli:
ACP-18CH50AEQI R32
ACP-12CH35AEQI R32

3.5kW-12.000
Leaflet
Në fillim