Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Drva seceni i cepeni

3 600 MKD

Shitet nga: Dejan 27 Nën 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam : 4m3 lanski drva (seceni i cepeni) po 3600den, kamin franklin 11000den termopecka 4,5kW koristena samo edna sezona 4500den
Leaflet
Në fillim