Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pecka na plin

2 000 MKD

Shitet nga: nada 03 Shk 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Se prodava koristena 1 mesec mnogu povolno bez boca
Leaflet
Në fillim