Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Radijatori

4 000 MKD

Shitet nga: Vase 09 Shk 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam gusani radijatori so garancija R 600 tro stolbni. 3 po 20rebra, 1 so 16rebra i eden so 4rebra
Cena 4000den
Leaflet
Në fillim