Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Polovna klima LG

7 500 MKD

Shitet nga: Никола Нацоски 09 Maj 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам половна клима LG 3,5 киловати во исправна состојба.
Никола Нацоски
070 849 673
Leaflet
Në fillim