Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Radijator

2 300 MKD

Shitet nga: marjan 10 Shk 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
prodavam el.radijator VIVAX so 13 rebra, socuvan i malku koristen
marjan
Leaflet
Në fillim