Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Termo 6 KW CER

3 500 MKD

Shitet nga: Radmila 27 Nën 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава термо печка 6kw CER итно!
Radmila
075550556
Leaflet
Në fillim