Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KOTEL NA DRVA ZA CENTRALNO

600 EUR

Shitet nga: Metalart 09 Shk 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kotel na drva za centralno greenje na Radijator Kraljevo, koristen 2 sezoni
Informacii na tel. 02/6 147 247
078/290-757 Boban
Metalart
078/290-757
Leaflet
Në fillim