Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PARNO KOTLI KAMINI NA PELETI

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BEST TERM 30 Dhj 12:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
NAJNOVI MODELI NA KOTLI ZA PARNO,

KAMINI OD SITE MODELI, SO EKSKLUZIVNI CENI, DO 72 RATI.

* PARNO
* KAMINI*
* PELETI
* RADIATORI
* PODNO
* PELETI
*VODOVOD
*SANITARIA


www.best-term.com.mk
https://www.facebook.com/BestTerm.Tetove
BEST TERM
Kompania BEST TERM nudi instaliranje na vodovod, greenje, podno greenje, solari, sanitarija, jacuzzi, klimi. So shvajcarsko iskustvo i garancija.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dobroshte - Tetovo Tregoje në hartë
071-322-208
http://best-term.com.mk/
BEST TERM
071-322-208
Leaflet
Në fillim