Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Komplet Venecijanski Servis

100 EUR

Shitet nga: Viktorija 15 Dhj 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава комплет венецијански сервис за кафе и чај. Неупотребуван, со мотиви од Венеција.
Viktorija
075/352035
Në fillim