Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Serviser za aparati za domakinstvo

Shitet nga: Живко Dje 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Поправка на апарати за домаќинство-машини за перење,фрижидери,правосмукалки,бојлери и други апарати за домаќинство

тел 075/542-516
078/605-125
Живко
075/542-516
Në fillim