Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za pravenje leb

6 000 MKD

Shitet nga: nuran.musliji 06 Maj 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava masina za pravenje leb nova garancija 2 godini kupena vo setec pred 3 meseca ne iskoristena
nuran.musliji
071267628
Leaflet
Në fillim