Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mesalka za ajvar

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Vodomat 11 Gush 10:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Prodhimet
Të tjera
Погледајте го видеото:
https://drive.google.com/file/d/1yxkNMZdH8cF94M6LdXxUowNz_AMZVfi8/view?ts=5d73b337
Првата мешалка е направена пред 6 годни и работи успешно до денеска. Се разликува од другите по тоа што е крајно едноставна, рабоди на 12V и е бозопасна. Деловите што навлегуваат во ајварот се од инокс челик и буково дрво. Моторот може да работи непрекинато повеќе од 6 часа поради што е снабден со ладење. Со мешалката може да се меша и локум !
Vodomat
075 427397
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione