Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SIEMENS Elecronic 21 Kw Nov Protocen Bojler

200 EUR

250 EUR

Shitet nga: Olivera 23 Nën 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Prodavam Protocen bojler Nov nekoristen donesen od Germanija !
200 €. ( Cenata e Fiksna )
Olivera
031/424688
Në fillim