Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Casi 24% kristal

50 EUR

Shitet nga: Viktorija 15 Dhj 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Prodhimet
Të tjera
Се продават чаши од 24% кристал. Чаши за сок 10Е, за вино 10Е,за ракија 10Е, за сладолед 10Е, за пијалок 10Е.
Viktorija
075/352035
Në fillim