Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bela tehnika

0 MKD

Shitet nga: Zdravka Damovska 08 Jan 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Фрижидер,машина за перење алишта,шпорет и панелка.
Цена по договор
Zdravka Damovska
071444455
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione