Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Frizhider

1 000 MKD

Shitet nga: Jagoda 20 Maj 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Se prodava televizor (Quart, 72''), frizhider, klima, komoda - sekoe po 1000 den. Elektrichnite aparati se vo ispravna sostojba.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione