Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kafemat za espresso i makiato

8 500 MKD

Shitet nga: Mersin.D 26 Mar 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
se prodava kafemat za espresso i posebna melnica. Se raboti za philips saeco model poemia, raboti na meleno kafe.
Mersin.D
075210038
Në fillim