Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Tavi za ajvar

2 500 EUR

Shitet nga: Горан 08 Mar 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Иноксни садови за Ајвар, Џемови, Лутеници и други производи.

Inox sadovi za gotvnje

Идеални за угостителски објекти кои сакаат да го модернизираат или да воведат сопствено производство на овие производи.

Изработени од инокс 304
Мотор со редуктор 12-30 обртаи во минута
Економичен горилник на плин со комплет спојки за плинска боца
Зафатнина 300 литри
Дупла опшивка од инокс за зафаќање на топлината и економично работење
Поставени на сталаци заедно со пламеник на плин.
Мешалка од инокс со тремостабилни гуми
Испусен венти за празнење и миење на садот.
Горан
0038978212388
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione