Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SHIATSU MASSAGER

Shitet nga: Snezana 21 Nën 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Se prodava masazer, idealen za masiranje na celoto telo.Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim