Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hidrofor pumpa za voda

12 000 MKD

Shitet nga: марија 11 Nën 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
ХИДРОФОР ПУМПА ЗА ВОДА КОРИСТЕН 1 ГОДИНА ПОТПОЛНО НОВ
марија
070330168
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione