Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Polovni aparati

50 EUR

Shitet nga: Borce 16 Sht 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Prodavam bojler 80 litri, bojler 10 litri, plinska boca 10 l,sporet na drva plamen, kada, umivalnik wc solja, cesmi,tus baterija,sobni vrati i siber vrata.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione