Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Aparati za domakinstvo

0 MKD

Shitet nga: zorica 16 Gush 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhimet
Të tjera
prodavam masina za perenje samsung 3000den., sporet magnohrom kralevo 3000den., garnitura trosed i dve fotelji 5000den.,i konvektor francuski nov atlantic 2.5kw 4000den.
Leaflet
Në fillim