Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KLIMA 5kw MASINA ZA PERENJE I SUSENJE ITNO

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ESTATE ADRIATIK - Nedviznosti 14 Dhj 12:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhimet
Të tjera
1. KLIMATIZER SAMPO -moken 5kw , ladi/gree -made in TAIWAN !!! NE KINA- 80e !!!!!! kupen 1000e

2. MASINA ZA PERENJE I SUSENJE ALISTA- CANDY -vo odlicna sostoba-180e-kupena 450e

3. GOLEM FRIZIDER SO ZAMRZNUVAC - LG- NO FROST-malku koristen- SO PO 4 POLICI -250e -kupen 55oe

4. GARNITURA za sedenje GRATIS !!!

5. TERMO pecka 6kw- 2000den !!!


075-242-101
ESTATE ADRIATIK - Nedviznosti
Агенциjа за недвижности со наjголемата база на податоци во Македониjа. Нашите клиенти се наши приjатели, ние ви го посветуваме целото наше внимание и работиме напорно да одговориме на сите ваши барања. Ние веруваме дека чесното работење и одличната соработка со клиентите е витално за нашиот успех во работењето со недвижности – без разлика дали изнаjмувате, го купувате вашиот нов дом или сте претставници на странска организациjа што сака за изнаjми, купи или да инвестира во недвижност, ние ќе ви го посветиме сето наше внимание и труд. Ние нудиме услуги не само при купување и изнаjмување, туку и правни совети, подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Со повеќе од 28.000 внимателно селектирани обjекти од речиси сите населени места во Македонија, 11.000 станови, 3.000 куќи, 6.000 канцеларии, продавници, плацеви... и повеќе од 12.000 задоволни клиенти, ние сме едноставно, наjискусната и ... наjголемата агенциjа за недвижности. Со цел наjдобро да ги исполниме вашите потреби од областа на недвижностите, ние создадовме дата база со наjпрецизно и наjмоќно пребарување, каде што ВИЕ самите ќе можете да пребарувате и да ја креирате вашата понуда. “прочитајте за нас”
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
075-454-075
https://www.adriatik.mk
ESTATE ADRIATIK - Nedviznosti
075-242-101
Në fillim