Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pegla BRAUN profesionalna

5 000 MKD

Shitet nga: Marjan 06 Mar 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
prodavam pegla Braun Freestyle Excel, 2150W, peglata e donesena od svajcarija i e vo ekstra sostojba, raboti se tip top, mnogu dobro pegla,nivo i kontrola na pareata,so sigurnosen ventil na kazanceto!!!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione