Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SOLARNI BOJLERI 200L INOKS

13 500 EUR

17 200 EUR

Shitet nga: Љупче Dje 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
ГОЛЕМ ЛЕТЕН ПОПУСТ НА СОЛАРНИ КОЛЕКТОРИ ЗА ТОПЛА ВОДА!!

Голем попуст на соларните колектори од 150 литра само за 11490!!!
Голем попуст на соларните колектори од 200 литра само за 13490!!!
INOKS!!!
Подетални информации што е вклучено во цената на системот:
Вакумски цевки: 20 броја;
Големина на вакуумски цевки: ф58mm*1800mm;
Микроконтролер тип Pionner;
Сонда;
Електромагнетен вентил;
Бољер 200 л. од инокс со дебелина од 0,5 мм;
електричен грејач 1.5 Kw
Метална база за поставување на кров.
Гаранција на бојлер 7 години!!!
Гаранција на електроника 1 година!!
Директни увозници веке 10 години затоа располагаме со најниски цени во државата..
Цената е без монтажа!!
Монтажа вршиме во Струмица и Радовиш а поради големиот интерес и ниските цени се бараат МОНТАЖЕРИ за соработка низ сите градови во Македонија..Може да се јават сите кои се заинтересирани на 078/446-750
Искористи го ГОЛЕМИОТ ПОПУСТ на соларни за вода!!!

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ:
078/446-750 Драган
078/446-751 Љупче
078/446-752 Јагода
Љупче
078/446-750
Leaflet
Në fillim