Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Tava za ajvar

Shitet nga: Vane Aladzov 22 Tet 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Cist bakar. Sobira 120 kg piperki. Cena po dogovor.
Vane Aladzov
078/949-322
Leaflet
Në fillim