Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Otkupuvam kolekcionerski vleznici

Blihet nga: Синиша Павлески 11 Dhj 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Откупувам колекционерски влезници
(карти) за следните натпревари:
1994 Македонија - Албанија 30 евра
1987 Вардар - Порто 25 евра
1985 Вардар - Данди Јунајтед 15 евра
По договор откупувам и други влезници на клубови од Македонија (Победа, Пелистер, Силекс) во УЕФА натпревари.
Синиша Павлески
Leaflet
Në fillim