Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kupuvam moneti knizni pari ordeni i slicno

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Atelje Dolenc 15 Mar 14:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Ohër
kupuvam moneti,srebreni moneti,knizni pari (stari i novi),sekakvi voeni ordeni,postenski marki,razni pomali antikvarni raboti,star nakit i slicno.
Vrsam i BESPLATNA procenka na vasite predmeti za gorenavedenite tematiki.

mojata grupa na fejsbuk za kolekcionerstvo

https://www.facebook.com/groups/1471168432941154/
Atelje Dolenc
Racna izrabotka na nakit od alpaka,srebro,poluskapoceni kamenja,klasicna buzuterija,sliki,racno naslikani solji,sveki mirizlivi i ukrasni,suveniri,ikoni i drugo.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
jane sandanski 32 Tregoje në hartë
078304596
http://www.facebook.com/AteljeDolenc
Atelje Dolenc
078304596
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione