Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zenski nosii

3 600 EUR

4 800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Етно село Андревци 30 Korr 10:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Ohër
12 оргинални женски носии од Кривопаланечкиот регион

300 Евра од комплет.
Етно село Андревци
Етно село Андревци Најдоброто за вас со етно амбиент и традиционална храна.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078262516 070 890 909
Етно село Андревци
078262516
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione