Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Uniformi Militarija

0 MKD

Shitet nga: BV 24 Shk 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Oficerska JNA uniforma kapetan 1 klase (pantaloni, sako, kravata i odlikuvanja)- 3000 den-ili naj dobra ponuda
Grcka oficirska mornarska uniforma- 2500 den
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione