Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TRANZISTOR I FOTO APARATI

1 790 MKD

Shitet nga: TOMAS 19 Qer 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
PRODAVAM RETRO ISPARVNI FOTOAPARATI I TRANZISTOR ..SEKOE PARCE CINI 35 EU..SEKAKO ZA SERIOZEN KUPEC CENATA E SO DOGOVOR..BAKAREN KAZAN...99 EU
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione