Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Novi corapi od nosija

80 EUR

Shitet nga: Aleksandra 19 Dhj 02:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodavaat novi racno izraboteni corapi od narodna nosija od mijackiot kraj.
Aleksandra
070 217 941
Leaflet
Në fillim