Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Slika

1 950 EUR

Shitet nga: georgi 22 Gush 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
se prodava slika hristovo voskresenie goblen vilerov konec izrabotka dimenzii 75x95cm stara 40god stara .cena 1950 evra mob 071343978
Në fillim