Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Umetnicka slika

5 000 EUR

Shitet nga: Oliver Dje 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Umetnicka slika od Konstantin Kacev , maslo na platno so dimenzii 100x70 . Nacrtana 2004 god.
Në fillim