Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAKSAFON

Shitet nga: Диме Dje 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava saksafon YANAGISAVA vo odlichna sostojba. Telefon za kontakt 070/463-596
Диме
070/463-596
Leaflet
Në fillim