Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAKSOFON YANAGISAVA

Shitet nga: Dime 26 Mar 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
SE PRODAVA SAKSOFON YANAGISAVA VO KOMPLET SO METALNA PIFLA ISTO TAKA YANAGISAVA 7 KOJ E MNOGU MALKU KORISTEN I E VO ODLICHNA SOSTOJBA.
KONTAKT TELEFON 070/463-596
Leaflet
Në fillim