Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se kupuva kvalitetna bas gitara

0 MKD

Blihet nga: Благој 03 Tet 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се купува квалитетна бас гитара во добра состојба, малку користена и со добар изглед. Битни се длабоките тонови. Отпаѓа изгледот на Fender Jazz Bass или Squire. Се плаќа на лице место и се бројат 15.000 МКД кеш на рака. Контакт само преку маил: [email protected] Басот треба да го има изгледот отприлика како дадениот на сликата.
Благој
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione