Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ibanez Gsa 60

10 000 MKD

Shitet nga: Николче Јованоски 15 Shk 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Cenata e fiksna. Moze i zamena za druga elektricna
Николче Јованоски
070266595
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione