Elektricna gitara Fender Telecaster

Shitet nga: Никица Спасовски 07 Qer 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 430 MKD / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 MKD

Komuna: Kumanovë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Електрична гитара Fender Telecaster (копија);
Рачна изработка;
Одлична состојба;
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim