Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ibanez RG420EG Brick Red Limited Elektricna Gitara

0 MKD

Shitet nga: Michael 15 Mar 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Malku koristena, limitirana serija.
Tremolo

Cena po dogovor
Michael
070341503
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione