Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mandolina

3 000 MKD

Shitet nga: Eлена 31 Korr 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Продавам мандолина во исклучително добра состојба, користена краток период.
Eлена
075786877
Në fillim