Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opremen pickguard od squier strat SSS

3 000 MKD

Shitet nga: Bojan 09 Shk 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava povrzan pickguard so 3 single coil pickups od squier affinity strat.
Vo odlicna sostojba koristen mnogu malce.
Leaflet
Në fillim