Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MUZICKI INSTRUMENTI

0 MKD

Shitet nga: oprema 21 Maj 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
VREDI DA SE JAVITE ZIVO DJABE....
2 EL GITARI,AKUSTC OZVUCENA, 1VIOLINA 4/4, STUDIO KONTROLER KOGF K-49 ,GITARSKI PROCESORI, 1 USB INTERFACE I 1 VOKAL PROCESOR ZA VO STUDIO.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione